O Nas

Sun & More sp. z o. o. Sp.k. to deweloper działający na rynku od 2017 r. skupiający się aktualnie na 2 województwach: zachodniopomorskim oraz dolnośląskim. Główną działalnością są małe inwestycje w starannie dobranych i atrakcyjnych lokalizacjach, przeznaczone dla indywidualnego odbiorcy szukającego kameralnych nieruchomości. Niewielka skala budowanych inwestycji pozwala na dokładną kontrolę na każdym etapie ich powstawania oraz dostosowanie zabudowy do indywidualnych potrzeb i sugestii klientów.

W naszym działaniach głównie skupiamy się na mieszkaniach w zabudowie szeregowej, bliźniaczej – zaprojektowanych w nowoczesnej estetyce, spełniających najwyższe standardy techniczne i funkcjonalne rozwiązania przestrzenne. Do każdej oferty przygotowujemy wizualizacje bryły mieszkalnej oraz możliwe rozwiązania wyposażenia i aranżacji wnętrz. Dodatkowo prowadzimy kronikę budowy, pozwalającą zapoznać się z fotorelacją z każdego etapu powstawania zakupionej nieruchomości.

Na swoim koncie mamy wiele realizacji zakończonych z powodzeniem w Wilczycach, Kiełczowie, Przylepie, Szczecinie, a przed nami kolejne projekty czekające na nowych właścicieli.